Uncategorized

Tsirkusering

Taaskord on üks esinemine seljatatud ning nii mõnigi tsirkusetrikk nähtud (vahest ka ise järgi katsetatud).  See on märk sellest, et laupäeva veetsime Omatsirkuse üritusel “Tsirkusering”. Peab tõdema, et tegu oli väga vahva sündmusega, mille hulka kuulus ka ääretult vastuvõtlik ning toetav vaatajaskond. Suured tänud meie hüppajatele osalemast, toetajatele kaasaelamast ning Omatsirkusele kutsumast! Loodetavasti ristuvad meie teed kunagi jälle.

Meie esitada oli kaks kava ning kuigi eksimusteta me ei saanud, siis usun, et saime oma eesmärgid kenasti täidetud.  Samuti on tunda, et mida rohkem noor esinenud on, seda reipama sammuga ta ka järgmisele katsele vastu astub ja seda rohkem ta kogu protsessi naudib. See on meie suur võit! Esinemishirm on loomulik osa meist kõigist ning üheskoos teeme sellele hirmule ükskord ka säru!

Nüüd on loodetavasti ka meie oma lapsevanemad näinud ning saanud oluliselt teadlikumaks, millega tema võsuke siis täpsemalt trennis tegeleb ja milline on olnud senine areng. Olen kindel, et nii meie kui ka teie võite kõik saavutatuga rahule jääda ja oodata põnevusega juba järgmist esinemist.

Seniks teeme veel tublisti trenni ja lihvime oma oskusi ja vahest on teiegi seas huvilisi (olenemata oma soost või vanusest 😉 ), kes sooviksid meie klubiga liituda ning mõned huvipakkuvad trikid selgeks õppida.

Kohtumisteni!

 

Lisa kommentaar