Uncategorized

Esimesed muljed alanud hooajast

Käesoleval hooajal on Trikitil käed ja jalad tööd täis olnud. Palju on hüpatud, erinevaid vahvaid tegemisi planeeritud ning jõutud on ka tegudeni. Kui hooaja esimestel kuudel on põhirõhk olnud õpitu meeldetuletamisel, uute oskuste ja teadmiste omandamisel ning kavade seadmisel, siis juba veebruari alguses suunduvad meie klubi esindajad Belgiasse uute kogemuste ja ideede järele. Üheskoos teiste riikidega panustatakse hüpitshüplemise kui spordiala arengusse ja ala laiendamisesse. Jagatakse kogemusi ning kontakte, et tulevikus taas välismaal võistlustel ning treeninglaagrites osaleda.

Rõõm on tõdeda, et hoo tiibadesse on saanud ka Trikiti esimene esindusrühm. Koos tehakse trenni ning liigutakse ühiste eesmärkide nimel. Esindusrühm on eeskujuks järelkasvule ning võimalus hüpitshüplemise tutvustamisele suuremale hulgale rahvale. Õnn on jagada oma oskusi ja rõõmu ka teistega. Kindlasti on meil vaja hankida esinemistega kogemusi, kuid eks see tuleb ajaga.

Kevad-suvisel perioodil soovib klubi korraldada koolidevahelise proovilepaneku hüppamises, oma klubi hüppajatele korraldada treeninglaagri ning esineda, esineda, esineda …

Loodetavasti kuuleb meie tegemistest peagi jälle, aga seniks – hüppamiseni!

Lisa kommentaar